Voor de beste ervaring schakelt u JavaScript in en gebruikt u een moderne browser!
Je gebruikt een niet-ondersteunde browser. Deze site kan er anders uitzien dan je verwacht.
Elke week maken we kennis met een andere collega. Ontdek wat ze het leukste vinden aan hun werk en leer dingen die je nog niet over hen wist. Deze week: Georgia Kirilova, ABS-docent en onderzoeker bij de sectie Marketing.

Wat vind je het leukste aan je werk?

Het afgelopen jaar was een echt avontuur. Ik kreeg een warm welkom van mijn collega’s. Ik vind het heel fijn om omringd te zijn door geweldige, positieve en deskundige mensen. Wat ik het meest waardeer aan mijn werk is de impact die ik maak op studenten. Ik merk dat ik de betrokkenheid van studenten kan beïnvloeden door de juiste onderwijsmethode te kiezen, mijn strategieën aan te passen en een interactieve leeromgeving te creëren. Dit geeft mij een heel voldaan gevoel.

Mijn eerste jaar hier was een steile leercurve. Een die productief, uitdagend en inspirerend aanvoelde. Ik geniet ervan om voor de klas voor te staan, studenten te begeleiden bij hun scriptie en het coördineren van het Amsterdam Centre for Responsible Consumption. Daarnaast ben ik bezig met het behalen van onderwijscertificering en ben ik betrokken bij onderzoek. Dit alles houdt me intellectueel gestimuleerd, nieuwsgierig en enthousiast voor wat elke dag voor me in petto heeft.

Op welk onderzoek of project van het afgelopen jaar ben je het meest trots?

Eerder dit jaar kreeg ik een uitnodiging van mijn masterthesisbegeleider, Dr. Stacey Malek. Zij is universitair hoofddocent Marketing aan de Grenoble Ecole de Management. Ze vroeg mij om samen met haar een artikel te schrijven. Het was de eerste keer dat ik een paper voor een wetenschappelijk tijdschrift schreef. Na maanden van hard werken en vrijdagbijeenkomsten, is ons artikel onlangs gepubliceerd in het tijdschrift Academy of Marketing Science Review. Het artikel gaat in op de groeiende behoefte aan talentmanagement in marketingorganisaties. We introduceren verder het concept van Talentmanagement in Marketingsystemen (TALMARKS) en we promoten een uitgebreid kader dat leidt tot toekomstige onderzoeksmogelijkheden.

Academisch werk is aanstekelijk, en ik ben momenteel betrokken bij 2 andere projecten, 'Technologisch Optimisme en Pro-milieugedrag' en 'Het Effect van Ogen op Pro-milieukeuzes'. Ik leer voortdurend over nieuwe concepten en ik doe nieuwe ideeën op tijdens het werken hieraan. 

Wat weten collega’s waarschijnlijk niet van jou?

Oh, dat is een lastige, want er is zoveel dat ik nog niet over mezelf weet. Als er iets is dat ik wil dat ze van me weten, is het dat ik van alles houd wat creatief is. Denk aan: schilderen op een zaterdagavond, luisteren naar een nieuw muziekgenre, lp’s en ansichtkaarten verzamelen, kunst bewonderen, of zelfs experimenteren met koken. Ik hou ervan om naar musea, kunstgaleries, concerten en andere ‘live-ervaringen’ te gaan. Mijn collega's weten waarschijnlijk niet dat ik erg geïnteresseerd ben in esthetiek. Soms doe ik alsof ik een interieurontwerper ben en verplaats ik dingen in huis, probeer nieuwe ontwerpen uit. Dus ze hoeven niet verbaasd te zijn als ons kantoor op een dag er anders uitziet! 😊